Jak grać w lotto?

Kiedy w naszym życiu pojawia się chęć zmiany, często do spełnienia tego celu potrzebujemy dodatkowych środków. I to właśnie duży lotek może być jednym ze źródeł potrzebnych pieniędzy. Wystarczy jedynie postawić zakład i licząc na swoje szczęście czekać na wyniki.
Jak wziąć udział w grze?

 

Należy poprosić sprzedawcę o Lotto, zagrać na gry. lotto. pl lub w po prostu w aplikacji mobilnej LOTTO. Istnieje wiele sposobów, nawet takich w których nie musimy wychodzić z domu. Pojedynczy zakład kosztuje tylko 3 zł, co w wyobrażeniu z pieniędzmi jakie możemy wygrać jest naprawde małą kwotą. Grasz o naprawdę wielkie pieniądze bo pula na „szóstki” to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, zagrasz o milion w Lotto Plus.

 

Jedyne co musisz zrobić aby wziąć udział w grze to skreślić 6 liczb z 49, jednak może to zrobić za ciebie również system, co wydaje się szybsza opcją.
Aby zwiększyć swoje szanse na wielką wygraną, zagraj w Lotto z Plusem. Liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodatkowa szansa do zakładu kosztuje tylko złotówkę, a może przynieść tak wiele korzyści